Pokračujeme v tvorbě krajiny

12.12.2012

Současné stavební práce by se daly přirovnat k dokončování stavby skutečného domu, kdy stále děláte a děláte a ono to není nikde vidět. Dokončili jsme pokládku panelů na uhelných v Novém Městě, další jsme položili na elektrizaci ve Žďáře a upravili jsme pomocí sádry výškové rozdíly terénu v okolí budov. Vašek pokračuje se svými zahrádkami a na jedné podnikové chatě chystá mega párty. Zhotovil i totem, kuželky a dva mladí hrají na zahradě líný tenis. Ještě musíme vymyslet blikající oheň, pak na něj dáme selátko a mejdan může začít…

Podařilo se nám sehnat další hýbající figurky a tak jsme zhotovili na jedné zahrádce rodinnou oslavu, kde jsou u stolu dva kamarádi a zvedají ruce, v kterých drží půllitry, vedle nich potom stojí naražený sud. Opodál stojí kamarád a celou akci fotí.

Také jsme přehodnotili rozmístění garáží u jihlavské silnice, kde jsme upravili pomocí sádry terén, aby se nám jich sem více vešlo, a u Honzy Peřiny jsme si objednali další objekt, kterým je budova koberců, dříve nábytku. Již nyní můžete na kameře vidět, jak je dodělán terén kolem garáží a v brzké době nám Honza dodá i zmiňovanou budovu, abychom celý komplex dodělali.

Petr začal s přestavbou autobusů, kdy do maket DA Došlý udělal nový podvozek, sedadla, zabudoval motor s převody, baterie a řídící nápravu. Další Petr, tento ale z Prahy, nám k nim dodělává řídící jednotku a osvětlení.

Také jsme se pustili do perónů žďárské stanice, abychom je mohli pro vás rozsvítit během avizovaného vánočního ježdění.

Projekt podpořili: