Vítejte na stránkách obřího modelu kolejiště s námětem Vysočiny !

Stránky zapsaného spolku "Modelové království Žďár" jsou věnované stavbě a provozu jednoho z největších kolejišť v republice a svým zaměřením a provedením budou zcela výjimečné, neboť jsme si zvolili modelovat reálné stanice, budovy a krajinné prvky. Budete tak moci sledovat postup stavby již od samého začátku a v pravidelných aktualizacích porovnávat jednotlivé postupy stavby a její přírůstky, včetně výroby vlastních stromků a budov.

» LETNÍ PROVOZ KOLEJIŠTĚ !
Vážení návštěvníci,
s letními prázdninami rozšiřujeme tradičně provoz našeho kolejiště pro veřejnost. Během července a srpna nás můžete navštívit ve středu, čtvrtek nebo neděli v tradičních hodinách (10-17 hod.)

Dbejte prosím stále při návštěvě všech hygienických opatření, které budou uvedena při vstupu na kolejiště.

Bezpečnostní pokyny pro návštěvníky [pdf]

Těšíme se na vaši návštěvu, Tým MK

Welcome • Willkommen • Bienvenue • добро пожаловать
Basic information Informations utiles
Hintergrundinformation Oсновная информация

Veškeré prostředky na stavbu kolejiště včetně nájmu si hradíme ze společně vložených vkladů členů spolku, a proto budeme všem našim příznivcům velice vděční za jakoukoliv finanční či materiální pomoc. Firmám nabízíme na oplátku jejich finančních darů, možnost umístění reklamy nad kolejištěm a zviditelnění na našich stránkách.

Bližší informace získáte u předsedy spolku Radislava Wimmera, tel: 603742409, email: wze(zavinac)seznam.cz, číslo účtu: 2200675327/2010Kde nás najdete?

Dům Kultury (boční vchod)
Dolní 183/30
Žďár nad Sázavou 1

mapa

Kontakt
Radislav Wimmer
tel: +420 603 742 409
wze(zav)seznam.cz

informace o spolku

Otevírací doba

středa 10 - 17h
čtvrtek 10 - 17h
neděle 10 - 17h

více informací

Projekt podpořili: