A znovu do práce...

26.9.2014

Opět vás vítáme u další z našich aktualizací. Doufám, že jste si pořádně užili prázdnin, léta a sluníčka (i když letošní léto a slunce nevím, nevím..), a tak se pěkně usaďte, ať můžete shlédnout další příděl fot z naší tvorby. I když jsme během prázdnin toho moc nevybudovali, spíše jsme udržovali kolejiště čištěním v chodu čtyřy dny v týdnu, tak i přesto najdeme něco z naší práce.

Úvodem jenom připomeneme lepení směrových relací pragotronu, folie jsou stále ve výrobě a navíc ještě rozděláváme jednotlivé pohony, které podrobujeme pečlivému čištění.

Jirka s Vaškem dělají obchvat Nedvědice. Na fotech můžete vidět jak právě sádrují vodící drát pro auta. Jen zmíním, že původní vedení silnice je pod kopcem, kde se silnice otáčí a vrací, nově pojedou auta vrchní ulicí a budou se vracet kolem pozadí zpět na jejich původní výjezd.

Dále se zmíním o tvoření dvou scének na Vítochově, na fotu chystáme právě svatbu, která se bude v časových intervalech měnit s pohřbem. Časem přineseme další fota z úprav terénu.

No a Petr dal opět dohromady albíka, tak jsme mu dali slavnostní soupravu, nakalibrovali a poslali na Nové Město. Jak to dopadlo můžete sami vidět, jen dodám, že i albík po dojezdu opět odmítl spolupracovat. Upadly a zlomily se nějaké ojnice a tak má Petr opět práci... Ještě bude nějaký čas opravovat a už nebude mít z albíka ani co upadnout.

Dále se pak můžete podívat na úpravu mostu před Nedvědicí, zasypávání a lepení návěstidel, dolepování zeleně, stavění zahrádky pro závoráře a osazování lidiček kolem Zelené hory.

Závěrem se poté můžete opět pobavit našimi neposlušnými autíčky a jen dodám, že to není každé ježdění, prostě občas je navigace zavede úplně jinam...

Příjemné pokoukání přejí modeláři ze Žďáru nad Sázavou.

Projekt podpořili: