Fotogalerie

V této sekci vám nabídneme pohled pod ruce našich stavitelů domečků a mostů. Jedná se většinou o železniční stavby, mosty a dominanty kolejiště, které jsou postupně zapracovány do krajiny kolejiště. Samotné stavbě ovšem předchází náročné focení a měření objektu. Potom v počítačovém programu vytvoříme okótovanou stavbu v měřítku 1:87("H0"), doplníme haldou fotek a takto předáváme jednotlivým stavitelům. Také Vám, nabízíme možnost v rámci sponzorství si nechat vyrobit od našich stavitelů rodinný domek, který bude taktéž zapracován do kolejiště na vhodném místě. Pro bližší informace nás kontaktujte na email : info(zavinac)mkzdar.cz

Mezi největší dominanty, které můžete v modelové krajině spatřit je poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře ve Žďáře nad Sázavou, hrad Pernštějn, hotel Ski u Nového města na Moravě nebo kamenný kostelík sv. Michaela z 13.stolení u obce Vítochov na Bystřicku.

Dále samozřejmě nechybí budovy železničních stanic ve Žďáře nad Sázavou, Novém Městě na Moravě, v Nedvěcici nebo zastávka v Hamrech nad Sázavou. Na kolejišti se nachází i zajímavé objekty jako viadukt u Dolních Louček, žďárská čistička a budovy geodézie, veteriny nebo firmy Žďas.

U většiny staveb chybí dotvořit ještě mnoho detailů a proto budeme stávající fotky postupně vyměňovat za novější.

Zpět na fotogalerii

Projekt podpořili: